Domů  »  Aktuality  »  Muži: Vítězstvím postup do 1.B. třídy potrzen .....

Muži: Vítězstvím postup do 1.B. třídy potrzen .....

TJ Vítěz Březová - TJ Tatran Štítina  3:5 (0:2)

Složení mužstva: Martin Vitásek (K), Jan Gattnar, Jiří Majewski, Vojtěch Tomáško, Petr Kunczik, Tomáš Fusek, Tomáš Halška, Daniel Šumbera, Adam Bartusek, Dušan Vala, Marej Sakmar ( Dominik Plohák)

Branky: 4-Marek Sakmar, 1-Dominik Šumbera

ŽK: Jan Gattnar, Dušan Vala

Zápas měl jednoznačného favorita, Naše mužstvo si potřebovala udržet bodový náskok před svým pronásledovatelem, mužstvem  Žimrovic a v případě jeho porážky si čtyři kola před závěrem soutěže zajistit postup do 1.B.třídy. V prvním poločase se domácí nedostali vůbec do pořádného zakončení. Náš tým již v první minutě zazdil velkou šanci agilním Markem Sakmarem. Skóre se však poprvé měnilo až v 18.minutě pěknou střelou Daniela Šumbery při níž byl brankář domácích bezmocný. Po několika šancích se po půlhodině hry dostal do nájezdu Marek Sakmar, bombou propálil domácího  brankaře a skóre se měnilo po druhé Následovaly další šance, ale bez využití. Do kabin se odcházelo za stavu 2:0 pro naše mužstvo

Na začátku druhého poločasu se podařilo domácímu týmu snížit stav utkání na 2:1, ale pak začalo zase úřadovat naše mužstvo. Taktovky se chytil Marek Samkar, který byl tomto utkání k neudržení. Nejprve v 59.minutě utekl po levé straně hřiště a střelou k tyči zvýšil stav utkání na 3:1. Po té mohl domácí tým snížit, ale střela skončila jen na břevnu. V 77.minutě stal opět Marek Sakmar tváři v tvář domácímu brankáři a skóre se měnilo na 4:1. O pět minut později završil Marek Sakmar svůj střelecký koncert pátou brankou. Opět po samostatném nájezdu. Naše mužstvo se pak jakoby spokojilo s výsledkem.Menší koncentrace a soustředění využil soupeř se nížení stavu, kdy v 88. a 90. minutě vstřelil dvě branky

Utkání skončilo 5:3 ve prospěch našeho mužstva. Po porážce Žimrovic zvýšil náš tým náskok oproti tomuto soupeři o 13 bodů, V konečném účtování to má za následek, že naše mužstvo si čtyři kola před ukončením soutěže vybojovalo postup do vyšší soutěže, 1.B.třídy, Blahopřejeme.

Aktualizováno: 18.5.2024