Domů  »  Aktuality  »  Starší přípravka: Loučení se SR 2023/24 vítězstvím ....

Starší přípravka: Loučení se SR 2023/24 vítězstvím ....

TJ Tatran Štítina – TJ Slavia Malé Hoštice  14:2 (3:0)

Složení mužstva:  Jakub Kaštovský – David Ježík, Tomáš Pawlorek, Kristián Čermín, Patrik Černek (K) Mikuláš Procházka, Ondřej Binar, Václav Berousek, František Žurek, Albert Franěk, realizační tým Marcel Černek, David Ježík,

Branky: 6-Patrik Černek, Tomáš Pawlorek, 1-David Ježík, Mikuláš Procházka

V posledním mistrovském utkání soutěžního ročníku 2023/2024 přivítal náš tým starší přípravky na domácím hřišti ve sportovním areálu TJ mužstvo malých fotbalistů TJ Slavia Malé Hoštice. Náš tým obsazuje v tabulce 3.místo za mužstvy SK Moravan Oldřišov a SFC Opava a bez ohledu na výsledek tohoto utkání na této pozici by zůstal. Mužstvo Malých Hoštic se v tabulce krčí na posledním místě. Z tohoto pohledu se dal předpokládat jednoznačný vývoj utkání.

Trenér Marcel Černek dál v tomto utkání, vzhledem i k připravovanému novému soutěžnímu ročníku,příležitost i hráčům. kteří toho doposud moc  nenahráli. Nějakou dobu trvalo  než tým našel svou tvář, což se projevilo ve výsledku prvního poločasu, který skončil 3:0 ve prospěch našeho mužstva. Druhý poločas to byl již jiný bankový koncert. Naši kluci nastříleli celkem 11 branek, přičemž po určitých chybách v obraně obdrželi 2 branky. Střelecký se v tomto utkání dařilo zejména Patrikovi Černekovi a Tomáši Pawlorkovi, který si tímto vynahradil brankový půst z předešlých zápasů. Všichni kluci však zasluhují pochvalu nejen za vysoké vítězství, ale především za snahu  a bojovnost. Oba brankáři v prvním poločase Jakub Kaštovský a ve druhém David Ježík splnili své úlohu.

Nyní čeká naše mužstvo starší přípravky turnaj v Bohuslavicích v sobotu 8.6.2024 a turnaj „O pohár gen. H. Píky“ na našem hřišti v sobotu 22.6.2024.

Aktualizováno: 29.5.2024